Wochee Türkiye

2014 yılında kurulan Refah Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. çeşitli tarım ürünlerinin ve kimyasal ürünlerin hem ihracat hem ithalatında lider konuma ulaşmıştır. Farklı sektörlerdeki başarımızı hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünleri sizlerle buluşturmak üzere kullanmak istedik ve uzun süren Ar-Ge süreçlerinin ardından 2020 yılında Wochee markasını yarattık.

Wochee Türkiye olarak günlük hayatı kolaylaştırmaya yönelik ürün yelpazemizde yer alan tüm ürünlerinin estetik, yenilikçi ve güvenli çözümler sunan ürünler olması için çalışıyoruz. En yüksek kalitede olmasına özen gösterdiğimiz ürünlerimizi tasarlarken, sizlere en iyi fiyat ve hizmeti sunabilmek için de yoğun bir çaba harcıyoruz. Titizlikle tasarlanmış ürünlerimizin her birinin müşterilerimize getireceği kolaylık ve yenilik için ekip olarak büyük heyecan duyuyoruz.

Profesyonel Ar-Ge ekibimizin geliştirdiği led aydınlatma ürünlerimiz, ev tipi ve araç içi kablosuz şarj modellerimiz ve sizlerle buluşturmayı heyecanla beklediğimiz pek çok yeni ürünümüzle sektörün teknolojik gelişmelerine öncü oluyoruz. Wochee olarak bu geliştirdiğimiz ürünler ile birlikte müşterilerimizin günlük hayatta karşılaştığı sorunlara en teknolojik çözümleri yaratmayı hedefliyoruz. Ürün portföyümüzdeki her ürünün günlük hayata getirdiği kolaylık ve güvenlik duygusundan gelen memnuniyetiniz, bizim en büyük başarımız oluyor.

Kullanıcılarımızın ihtiyaçları ve taleplerini her daim göz önünde bulundururken insan güvenliğini ilk kriterimiz yapıyoruz. Yaşanabilecek güvenlik risklerine karşı, ürünlerimizin hepsini gelişmiş güvenlik uygulamaları ile donatıyoruz. Aşırı gerilim ve ısınmaya karşı koruma, batarya koruma gibi önlemler sayesinde ürünlerimizde üst düzey güvenlik sunmaya büyük özen gösteriyoruz. Bu sayede Wochee markasını tasarım ve yenilikçiliğinin yanı sıra güvenlik konusunda da öncü bir marka yapıyoruz.

Minimalist tasarım ile birlikte size sadeliğin şıklığını getiriyoruz. Ürettiğimiz ürünlerin tasarımlarındaki sadelik ve şıklıkla birlikte kullanım kolaylığını aynı anda sunacak detaylara sahip olmasına büyük önem veriyoruz.

Sektörüne her zaman ilkleri getiren bir marka olarak yenilikçi kimliğimiz ile hayatınıza dokunan bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Kullanıcılarımızın memnuniyetinin bize verdiği motivasyon ile ürün portföyümüzü yine aynı kalite anlayışımızla geliştirmeye devam edeceğiz.